Modelársky stojan

Modelárky Stojan RedyFLIP

EN version is here.

Staviaš plastikové či papierové modely? Máme pre teba parádny stojan.

Stojan RedyFLIP je unikátny svojou koncepciou, ktorá sa vie prispôsobiť úplne všetkému, čo by ste mohli od neho požadovať, Od začiatku je konštruovaný ako variabilný, flexibilný a modulárny. S týmto stojanom si spríjemníte a zjednodušíte stavbu modelu v akejkoľvek mierke. Stojan je navrhnutý modelármi pre modelárov... navyše je postupne vylepšovaný a dopĺňaný o ďalšie užitočné diely. Všetky diely sú spätne kompatibilné.

RedyFLIP vyniká stabilitou, pevnosťou, trvanlivosťou a hlavne neuveriteľnými možnosťami, ktoré ho prispôsobia úplne všetkému, čo by ste chceli niekedy vytiahnuť zo svojej zbierky modelov. Nečakajte, že nájdete niečo podobného. Vyskúšali sme bežné stojany, ale už by sme sa k nim nevrátili...

Stojan používame na všetko, aj na prepravu modelov – nie je problém prepravovať na jednej základni napr. dva štvrťkové modely naraz. A to úplne bezpečne, bez strachu, že sa niečo pri preprave poškodí. So stojanom nemáte žiaden problém pevne uchopiť akýkoľvek model, na ktorý bežne predávané stojany absolútne nestačia.

Máte záujem? Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Pro komunikaci v českém jazyce https://elefantmodels.mablog.eu/modelarsky-modularni-stojan-redyflip/

 

 

Základné varianty:

 

 

 

 

 

 

 

fotky modelov v mierke 1/48

B-17 1/48 a 1/32

Leoprad 2 v mierke 1/35

Bismarck v mierke 1/700

Bismarck v mierke 1/35