Pridaj sa k nám

Ako sa stať naším členom

Staviaš plastikové či papierové modely? Alebo ich zatiaľ len nakupuješ a plánuješ začať? Fascinujú ťa lietadlá, pozemná technika či lode a baví ťa história? Chcel by si sa o tom porozprávať s podobne „postihnutými“ jedincami? Tak si na správnom mieste! Ak si z Nitry a okolia, pridaj sa k nám!

MK ZOBOR Nitra je partia modelárskych nadšencov, ktorá oficiálne funguje od roku 1997. Stretávame sa minimálne raz do mesiaca na klubových stretnutiach, na klubových tvorivých stretnutiach, tzv. „patlákoch“ alebo na modelárskych súťažiach na Slovensku i v zahraničí. Pravidelne organizujeme tradičnú modelársku súťaž na Slovensku, NITRA Model, donedávna známu pod názvom Cena primátora mesta Nitra.

Členstvo v našom klube je dobrovoľné, bez povinnej účasti na klubových stretnutiach. Stačí, ak ťa zaujíma modelárstvo. Ak si začiatočník, nemusíš sa báť, s radosťou pomôžeme.  Budeme radi, ak sa k nám pridáš.

 

Modelársky krúžok

Náš klub v spolupráci s CVČ Domino organizuje modelársky krúžok pre deti a mládež vo veku od 8 do 18 rokov, ktorý sa počas školského roka koná raz týždenne v priestoroch CVČ Domino.

 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktná adresa:

Ing.. Michal Mesároš mail :   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  - vedúci klubu Zobor

Mgr. Jaroslav Vnuk mobil: 0902 318340 - zástupca vedúceho

Martin Rezák matozippi"zavináč"gmail.com - správca webu mkzobor.sk