CP 2018 - Pokyny pre príjazd a parkovanie

Vzhľadom na to, že vjazd do areálu školy doporučujeme hlavne cez vstup 1 a je iba z ulice Janka Kráľa musíte sa dostať na Schurmannovu ulicu  a potom spojovacími uličkami Koceľova, Priehradná, alebo Nová prejdete na ulicu Janka Kráľa. Vstup 2 je komplikovaný úzkou uličkou Parkové nábrežie a použite ho iba výnimočne.

Po kliknutí na názov článku zobrazíte mapy pre príjazd a parkovanie

Parkovanie je zabezpečené v areáli školy, ale môže sa stať, že sa niekomu už neujde miesto. Preto vás chceme požiadať, aby ste pri parkovaní rešpektovali pokyny usporiadateľov, aby sa na parkovanie využilo maximum priestoru.

Ak sa parkovacie kapacity školy naplnia, tak potom je možné využiť parkovisko Tesca, alebo doporučujeme parkovisko pri zimnom štadióne na Podzámskej ulici. Toto parkovisko je síce najďalej, ale za cca 10-15 minút sa cez park dostanete na vstup 2. Nejaké parkovacie miesta sa nájdu aj na Pieskovej ulici oproti policajom, za Lidlom a na Mariánskej ulici. Platené parkovanie  ( do 12:00 ) je na ulici Janka Kráľa a na Župnom námestí.

Ak budete mať aj nejaký voľný čas neďaleko je Tesco, Merkury Market, Lidl a pre hladošov aj McDonald, alebo fastfoody v Tescu.

Pre kultúrne vyžite je neďaleko Nitriansky hrad s bazilikou sv. Emeráma a výhliadkou z jej veže, prípadne nová kaviare

ň priamo pri hrade.

Ak máte so sebou deti, tak treba s nimi navštívíť park, kde v časti poblíž zimného štadióna je množstvo atrakcií pre deti vrátane zvierat a bufety a aj príjemná kaviareň.

Hneď za školou na hrádzi rieky začína aj korčuliarsky chodník, ktorý pokračuje do parku a aj ďalej.